Strona Stomatolog Warszawa. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na  używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki .    
Już dziś zadzwoń i umów się na wizytę. Twoje wyleczone i zadbane zęby poprawią Twoje samopoczucie Twój wizerunek w oczach przyjaciół i znajomych.


Stomatolog
 instruuje po
 leczeniu

 

 Stomatolog
  o ko
smetyce
   stomatologicznej

 Stomatolog leczy  
     bez stresu

 Stomatolog o leczeniu
  kobiet w czasie ciąży
  i  karmienia dziecka
   piersią

 

      Stomatolog o higienie
       jamy ustnej

 
       Stomatologia bez
        słuchając muzyki stresu

 

Stomatolog  radzi:
 c
zyszczenie zębów
 z kamienia i nalotów

 

      Stomatolog o wybielaniu
       zębów

 
     O czym warto
       wiedzieć
Przychodnia URODENT

Warszawa,
ul. Trakt Lubelski 173

Kontakt i dojazd

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zadbaj o Piękny Uśmiech Teraz!


Tylko systematyczny przegląd uzębienia
gwarantuje piękny uśmiech i zdrowe zęby

 Piękne połyskujące, proste białe zęby mogą zmienić Twoje życie, zarówno społecznie
i zawodowo. Stomatolodzy i protetycy URODENT – Witold Ząbkowski i Jacek Ząbkowski, posiadają wieloletnie doświadczenie w zaawansowanych procedurach dentystycznych i chcą z wami, stworzyć Twój jasny, zdrowy uśmiech. Jeśli chcesz walczyć ze skutkami zaniedbań spowodowanych obawami przed dentystą, a w tym z przebarwieniem zębów, z rozdrobnieniem i krzywym osadzeniem, nadszedł czas na kontakt z URODENT.

   W URODENT jesteśmy gotowi do zaplanowania spotkań w czasie dogodnym dla Ciebie i oferujemy szeroki wachlarz usług.

 Zasługujesz na olśniewający, zdrowy nowy uśmiech. Nie czekaj. Zadzwoń do URODENT TERAZ i zamów wizytę.  

Istnieje wiele szybkich i łatwych sposobów na osiągnięcie dosłownie spektakularnych sukcesów w stomatologii kosmetycznej!

 Kilka rozwiązań kosmetycznych stosowanych stomatologii są niedrogie, szybkie i prawie bezbolesne. Zdecyduj się na wizytę w URODENT a ząb uszkodzony zostanie wyrzeźbiony z materiału podobnego do zębów, aby zapewnić naturalny, doskonały wygląd wszystkich zębów.

 »Chcesz wiedzieć więcej na temat stomatologii kosmetycznej w tym rozwiązanie łączenia części zębów? Odwiedź naszą przychodnię. Służymy poradą i informacją.

 Czy posiadasz brzydkie stare wypełnienia, które powstrzymują Cię od uśmiechu? Pomyśl o tym.

To prawda, że  wypełnienia zębów zmieniają się w czasie, a nierzadko stan zęba będzie się nadal pogarszać, aż do momentu, kiedy ubytki które trzeba zapełnić staną się zbyt duże, aby utrzymać w nich plombę. Stomatolog i protetyk z URODENT zastosują  wówczas korony porcelanowe. Naturalny ich wygląd obejmuje większość zęba i eliminuje nieestetyczne ciemne linie metalu wypełnienia.

 Przyjdź do naszej przychodni stomatologicznej URODENT aby dowiedzieć się, czy korony porcelanowe stosowane w stomatologii kosmetycznej to rozwiązanie dla Ciebie!

 Ile ludzie walczy, aby ukryć swoje uśmiechy, ponieważ stare wypełnienia z metalu są natrętnie widoczne i uśmiech staje się brzydki.  Dr Ząbkowski posiada w swojej ofercie stomatologii estetycznej opcje zastąpienia tych wypełnień z metalu naturalnymi wypełnieniami kompozytowymi. Plus, materiałów innych niż metal jest taki, że jest mniej prawdopodobne, że z powodu zużycia będą powodować erozję zębów!

  Uzupełnij swój uśmiech z nowoczesnych implantów stomatologicznych.

Prawdopodobnie słyszeliście o stosowaniu  implantów stomatologicznych - są one wykorzystywane do umieszczania sztucznych zębów do szczęki na stałe, zapewniają najbardziej naturalne zastąpienia brakujących zębów. Dr Ząbkowski oceni stan tkanek jamy ustnej i kości szczęki w celu potwierdzenia, że jesteś w dobrej formie – warunek do zastosowania implantów. Implanty to prawie jak Twoje naturalne zdrowe zęby, które otrzymujesz z powrotem z powrotem,

 

 Posiadasz jeden lub dwa zęby z problemem, które zakłócają Twój wygląd i uśmiech?

 Licówki Ząbkowskiego to odpowiedź na tego rodzaju problemy! W czasie zaledwie dwóch wizyt, można znacznie zmienić kształt, kolor i długość zęba lub nawet więcej z użyciem odpowiedniej licówki. Te cienkie otuliny zęba są dyskretne i tak naturalne, nie uwierzysz, że nie są Twoje naturalne zęby!

Przyjdź do naszej przychodni, aby dowiedzieć się więcej o porcelanowych licówkach -  tylko jeden  krok dzieli cię od szerokiego nowego  uśmiechu!

 Przywrócić blask zębów - wybielanie zębów

Ciemne, matowe  i przebarwione zęby przejdą do przeszłości z pomocą stomatologa Witolda Ząbkowskiego  Stomatolodzy z URODENT wykorzystują sprawdzone techniki wybielania, aby rozjaśnić swój uśmiech w ciągu zaledwie kilku wizyt. Jeśli sądzicie, że to białe zęby mogą mieć tylko gwiazdy filmu i telewizji, to się mylicie!

 

 

Zapraszamy na
spotkanie już Teraz !
tel.
791 533 555
Zadzwoń

Projekt i zdjęcia: Wojciech Łuczak