Strona Stomatolog Warszawa. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na  używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki .


Stomatolog
 instruuje po
 leczeniu

 

 Stomatolog
  o ko
smetyce
   stomatologicznej

 Stomatolog leczy  
     bez stresu

 Stomatolog o leczeniu
  kobiet w czasie ciąży
  i  karmienia dziecka
   piersią

 

      Stomatolog o higienie
       jamy ustnej

 
       Stomatologia bez
        słuchając muzyki stresu

 

Stomatolog  radzi:
 c
zyszczenie zębów
 z kamienia i nalotów

 

      Stomatolog o wybielaniu
       zębów

 
     O czym warto
       wiedzieć
Przychodnia URODENT

Warszawa,
ul. Trakt Lubelski 173

Kontakt i dojazd

 


Wizyta u stomatologa

To, co mnie spotkało wydawało się wręcz nieprawdopodobne …


Znajomy, który dowiedział się o moich obawach i lękach powiedział, że zaprowadzi mnie do stomatologa gdzie zabieg odbędzie się praktycznie bez stresu. Nie dowierzałam, ale w końcu wyraziłam zgodę. Z duszą na ramieniu i moją ulubioną płytą Amy Winehouse pod pachą przekroczyłam próg gabinetu.
- To, co dzisiaj słuchamy? – przemiły stomatolog powitał mnie z zaciekawieniem i uśmiechem na twarzy – zapraszam panią na fotel.
Płyta powędrowała do odtwarzacza a, ja na fotel.
- Proszę założyć słuchawki, a ja sprawdzę stan pani ząbków – stomatolog podał mi duże słuchawki, z których wkrótce popłynęła muzyka.
Po chwili byłam naprawdę odprężona, a moja wyobraźnia poszybowała daleko od gabinetu dentystycznego. Dziwne uczucie. Pierwszy raz siedziałam w gabinecie dentystycznym jak na koncercie.


Z początku nie wierzyłam, że muzyka może mi pomóc


- Oczyścimy nalot i zdejmiemy niewielki kamień z ząbków – z odchylonej słuchawki doszedł do mnie głos stomatologa. Kiwnęłam głową na zgodę.


Praktycznie  nie słyszę odgłosów zabiegu i nic mnie nie boli. Jestem spokojna.

Nie przepadałam  za tym zabiegiem, ale o dziwo tym razem nieprzyjemne dźwięki czyszczenia szkliwa były praktycznie wytłumione! Bardziej przeżywałam muzykę niż sam zabieg. Muzyka naprawdę zdziałała cuda. Czułam się wyraźnie odprężona.

Po zabiegu dowiedziałam się, że także poważniejsze zabiegi wykonywane w znieczuleniu miejscowym i przy dźwiękach ulubionej muzyki nie powodują stresu, jaki w tych okolicznościach zwykle przeżywamy. Komfort jest pełny. Nawet znieczulające zastrzyki robi się po uprzednim znieczuleniu dziąseł. Potem pozostaje słuchać muzyki i od czasu do czasu polecenia stomatologa – proszę przepłukać zęby. I nic ponad to. To pierwszy taki gabinet gdzie miłośnicy każdej muzyki są przyjmowani z otwartymi rękoma. Są melomani, którzy przychodzą z muzyka poważną, a są i tacy, co wolą ciężki rock.

Zostałam stałą pacjentką URODENTU i już się nie boję leczyć w tej przychodni, ale zawsze zabieram ze sobą na zabieg coś ulubionego do słuchania. Łączę przyjemne z pożytecznym. Bez stresu i bez bólu słuchając muzyki.

Kinga


Zapraszamy na spotkanie już Teraz !
tel.
791 533 555
Zadzwoń

Lubisz słuchać muzyki?
Jeżeli tak to doskonale, bo muzyka odpręża. Przynieś na zabieg płytę CD z ulubioną muzyką. Możesz jej słuchać w trakcie zabiegu co pomoże ci odprężyć się i wyraźnie zmniejszyć stres. 
Możesz także zdać się na
nas lub poprosić o włączenie ulubionej stacji radiowej.

Znieczulenie w połączeniu
z ulubioną muzyką czyni cuda jeżeli chodzi o zniesienie stresu.

Przyjdź i przekonaj się.

Jeżeli nie przeżywasz stresu w trakcie zabiegi możesz także słuchać muzyki. Przecież możemy sobie umilić czas zabiegu.

 
zdjęcia: Wojciech Łuczak